İsim Ünvan Laboratuvar Ofis Dahili Telefon* E-Posta
Abidin Eroğlu Şef N/A Z-28 3111 eabidin[at]metu.edu.tr
Ahmet Acar Doktor Öğretim Üyesi Z-31 120 6461 acara[at]metu.edu.tr
Ahmet Yetkin Alıcı Araştırma Görevlisi 205 228 7625 yetkina[at]metu.edu.tr
Ayça Çırçır Hatıl Araştırma Görevlisi B-56 B-35 5044 cayca[at]metu.edu.tr
Ayşe Elif Erson Bensan Profesör B-56 141 5043 erson[at]metu.edu.tr
Ayşe Gül Gözen Profesör 255 242 5185 agozen[at]metu.edu.tr
Başak Kayaoğlu Araştırma Görevlisi B-58 B-35 7627 btoygar[at]metu.edu.tr
Büşra Bınarcı Araştırma Görevlisi Modsimmer** 212 7374 bbinarci[at]metu.edu.tr
Cemal Can Bilgin Profesör 105 135 5017 cbilgin[at]metu.edu.tr
Çağdaş Devrim Son Doçent 253 227 6472 cson[at]metu.edu.tr
Çağla Ece Olgun Araştırma Görevlisi B-57 B-35 7664 colgun[at]metu.edu.tr
Damla Arslantunalı Şahin Araştırma Görevlisi BIOMATEN*** 108 5193 adamla[at]metu.edu.tr
Damla Demirkaya Araştırma Görevlisi BIOMATEN 108 5193 ddkaya[at]metu.edu.tr
Deniz Ak Araştırma Görevlisi Z-32 122 6463 denizak[at]metu.edu.tr
Didem Mimiroğlu Araştırma Görevlisi Z-32 122 6463 didemim[at]metu.edu.tr
Emine İlgi Sekreter (Öğrenci İşleri) N/A 117 3103 ilgi[at]metu.edu.tr
Emre Dünüroğlu Araştırma Görevlisi B-58 B-37 7627 emre.dunuroglu[at]metu.edu.tr
Emre Evin Araştırma Görevlisi 144 223 5161 eevin[at]metu.edu.tr
Emre Mert İpekoğlu Araştırma Görevlisi B-58 B-37 7627 memre[at]metu.edu.tr
Erkan Kiriş Doktor Öğretim Üyesi Z-30 Z-16 5169 ekiris[at]metu.edu.tr
Esra Yavuz Çiçek Araştırma Görevlisi B-56 B-35 5044 esyavuz[at]metu.edu.tr
Etka Yapar Araştırma Görevlisi 208 228 7628 etka[at]metu.edu.tr
Fatih İzgü Profesör 140 3177 izgu[at]metu.edu.tr
Ferhat Hataş Mal Alım Sorumlusu N/A B-44 3113 ferhat[at]metu.edu.tr
Gözde Güven Araştırma Görevlisi B-55 223 5014 gozde.guven[at]metu.edu.tr
Gözde Köksal Bıçakçı Araştırma Görevlisi B-56 B-35 5044 gozdek[at]metu.edu.tr
Gülay Özcengiz Profesör 214 225 5170 ozcengiz[at]metu.edu.tr
Hakan Güven Sekreter N/A Z-27 3104 haguven[at]metu.edu.tr
Hamdiye Eskiyazıcı Sekreter N/A Z-27 3104 hamdiye[at]metu.edu.tr
Hamit İzgi Araştırma Görevlisi 205 228 7625 izhamit[at]metu.edu.tr
Hepşen Hazal Hüsnügil Araştırma Görevlisi B-59 122 6482 hazalh[at]metu.edu.tr
Hüseyin Avni Öktem Profesör 211-212 226 5172 haoktem[at]metu.edu.tr
Irmak Gürcüoğlu Araştırma Görevlisi B-56 223 5044 irmakg[at]metu.edu.tr
İsmail Güderer Araştırma Görevlisi B-59 B-34 5188 ismailg[at]metu.edu.tr
İbrahim Kaan Özgencil Araştırma Görevlisi 148 6467 ozgencil[at]metu.edu.tr
İbrahim Özgül Araştırma Görevlisi B-56 B-35 5044 iozgul[at]metu.edu.tr
Mayda Gürsel Profesör B-58 136 5165 mgursel[at]metu.edu.tr
Mehmet Somel Doçent 205 248 6460 msomel[at]metu.edu.tr
Merve Akkulak Araştırma Görevlisi 144 223 5165 makkulak[at]metu.edu.tr
Meryem Beklioğlu Profesör 203-204 137 5154 meryem[at]metu.edu.tr
Mesut Muyan Profesör B-57 118 7653 mmuyan[at]metu.edu.tr
Murat Erdem Araştırma Görevlisi B-56 B-37 5044 merdem[at]metu.edu.tr
Musa Doğan Profesör 148 Z-17 5158 doganm[at]metu.edu.tr
Müslüm İlgi Doktor Öğretim Üyesi 210 123 6464 ilgu[at]metu.edu.tr
Naz Mengi Araştırma Görevlisi Z-32 120 7620 nazmengi[at]metu.edu.tr
Necati Koçak Mal Alım Sorumlusu N/A B-44 3109 necati[at]metu.edu.tr
Nehir Nebioğlu Araştırma Görevlisi 251 228 5160 nnehir[at]metu.edu.tr
Nihal Terzi Çizmecioğlu Doktor Öğretim Üyesi B-55 244 5181 nterzi[at]metu.edu.tr
Nülüfer Tülin Güray Profesör 254 245 5199 guray[at]metu.edu.tr
Onur Baloğlu Araştırma Görevlisi 234 B-34 5188 obaloğlu[at]metu.edu.tr
Onur Can Begentaş Araştırma Görevlisi Z-30 223 7621 onurb[at]metu.edu.tr
Orhan Adalı Profesör 144 142 5182 bioorhan[at]metu.edu.tr
Ozan Ertekin Araştırma Görevlisi 214 207 5190 ertekino[at]metu.edu.tr
Seçkin Eroğlu Doktor Öğretim Üyesi 255 138 5166 seroglu[at]metu.edu.tr
Semra Kocabıyık Profesör Z-33 139 5174 biosemra[at]metu.edu.tr
Sena Ezgin Araştırma Görevlisi Z-30 223 7621 senae[at]metu.edu.tr
Sertaç Önde Profesör 252 243 5175 sertac[at]metu.edu.tr
Sreeparna Banerjee Profesör B-59 Z-19 6468 banerjee[at]metu.edu.tr
Süleyman Çoşkun Doktor Öğretim Üyesi Z-31 119 6487 scoskun[at]metu.edu.tr
Şakir Yıldıran Veteriner N/A B-36 6480 ysakir[at]metu.edu.tr
Şenol Yeşilada Teknisyen N/A Z-28 3111 ysenol[at]metu.edu.tr
Tülin Yanık Doçent Z-32 124 6465 tyanik[at]metu.edu.tr
Yusuf Yanık Teknisyen N/A B-36 7663 yyanik[at]metu.edu.tr
Zeki Kaya Profesör 251 246 5177 kayaz[at]metu.edu.tr
* Bu numaraları ODTÜ kampüsü dışından aramak için bu formatı kullanınız: "+90 312 210 [Dahili Telefon]".
** METU-TAF Modeling and Simulation R&D Center (MODSIMMER).
*** Center of Excellence in Biomaterials and Tissue Engineering (BIOMATEN).

Son Güncelleme:
05/10/2020 - 18:15